MŪSŲ DIENOS

Lašeliai

2018 – 05

   Mūsų nuostabiojo dainavimo burelio ,,lašeliai“ kolektyvas šiandien darželyje surengė koncertą, parodė ko išmoko. Labai sveikiname visus ir dėkojame už geras emocijas!

Muzikiniai svečiai

2018 – 05

    Šiandien darželyje vaikams koncertą surengė svečiai iš Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos. Mokytoja Jolanta Stumbrienė. Už koncertą ,,Parvažiavo saulė“ dėkojame visam kolektyvui!

Senovės muziejaus edukacija

2018 – 05

    Mažieji pabiručiai šiandien turėjo galimybę susipažnti su senaisiai mūsų buities ,,rakandais“. Pasiklausė muzikinio edukacinio spektakliuko, pašoko ir patys 🙂

Mamyčių diena

2018 – 05

     Visi darželio vaikučiai nuoširdžiai sveikina mūsų nuostabiąsias mamytes su mamyčių diena!


Mokytojų namai

2018 – 04

Vaikų Velykėlės

2018 – 04

   Darželis šventė Velykas, vaikučiai persirengė kiškučiais, viščiukais ir paukšteliais, auklėtojos pasveikino vaikučius vaidinimu, žaidė Velykinius žaidimus, visi kartu dainavo daineles, šoko ir ėjo į lauką ridenti margučių!

 

 

 

Žemės diena

2018-03

     Darželyje buvo minima pasaulinė Žemės diena, vaikučiai mėgavosi pamokomu auklėtojų vaidinimu apie tai, kaip reikia saugoti ir tausoti mūsų Žemę, šoko ir dainavo.

 

Savaitė be patyčių

2018 – 03

      Mažieji šnekučiai prisijungė prie pasaulinės savaitės be patyčių, draugavo ir gamino įvairius darbelius.

 

Kovo 11 – oji

2018-03

    Mažieji šnekučiai linksmai ir nuotaikingai pasitiko kovo 11-ąją šokdami, dainuodami ir deklamuodami eilėraščius.

 

 

 

„TU GIRELE LIETUVOS“

2018-02

    Vasario 27 d. „Gerosios vilties“ progimnazijos mokykloje vyko  šokių popietė „Suk suk ratelį“ skirtas atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti. Šventę organizavo Vilniaus lopšelis – darželis „Skroblinukas“. Renginyje dalyvavo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su šokiu ,,Tu girela Lietuvos“   

 

Kareivių vizitas darželyje

2018 – 02

    Šiandien mūsų darželyje lankėsi kareiviai! Šie vaikučiams papasakojo apie savo kasdienybę, parodė aprangą, kitą kareivišką atributiką, leido pasimatuoti ir pačiupinėti visiems smalsuoliams, apdovanojo prizais už aktyvumą. Na, o mūsų šaunieji vaikučiai pamokino kareivius daryti atsispaudimus :))

Vasario 16 – oji

2018 – 02

    Šiandien darželyje minėjome vasario 16-ąją. Vaikučiai pademonstravo kokių dainelių ir šokių išmoko per muzikinius užsiemimus, parodė kokių žinių įgijo apie Lietuvą, jos svarbiausius simbolius. O svarbiausia smagiai leido laiką! Taip pat iškilmingai, visi kartu, nešėme įspūdingo dydžio Lietuvos trispalvę aplink darželį, už kurią esame labai dėkingi mamytei Ievai.

Užgavėnės

2018 – 02

     Darželyje triukšmingai nugriaudėjo Užgavėnių šventė. Apsirengę kaip ir priklauso pagal Užgavėnių tradicijas vaikučiai ir darželio kolektyvas lauke žaidė žaidimus, šoko ir vijo žiemą iš kiemo apmėtydami morę sniego gniūžtėmis. Taip pat ir skaniais blynukais pasivaišino!

 

 

Vilniaus gimtadienis

2018 – 01

      Darželyje ,,Šnekutis“ aktyviai švenčiamas mūsų miesto, Vilniaus gimtadienis. Vaikai nuo pat ryto su auklėtojomis diskutuoja šia tema, puošiasi lipdukais, o didysis šios dienos akcentas – ropliai! Vaikai supažindinami su 4 rūšių gyvatėmis, didžiule sraige, iguana ir driežiuku. Po visų pasakojimų, vaikai turėjo galimybė net ir paliesti šiuos egzotiškus gyvūnėlius. 

Mokslai ir tobulėjimas

2018-01

      Mūsų darželyje vyko VšĮ „Vaikų ugdymas“ organizuojamas seminaras tema „Pedagogų ir tėvų bendradarbiavimas stiprinant vaiko pasitikėjimą savimi“.

 

Trys karaliai atkeliavo, o eglutė iškeliavo!

2018 – 01

    Vaikučiai kartu su auklėtojomis draugiškai ir nuotaikingai nupuošė darželio eglutę ir atsisveikino su ja be jokio liūdesio, žinodami, kad netruks kaip prabėgs meteliai ir eglutė vėl sugrįš 🙂

    Lapkričio mėnesio projektas ,,Boružėlių“ grupėje:

,,TĖVELIAI SKAITO VAIKUČIAMS“

2017-11

      Lapkričio mėnesį tėveliai su malonumu lankėsi ,,Boružėlių“ grupėje paskaityti pasakėlių vaikučiams. Mažieji pabiručiai noriai laukė svečių, klausė pasakų ir stebėjo mini lėlių teatriuką. Sakome didelį ačiū projekte dalyvavusiems tėvams!

 

 „Boružėlių‘ grupės ugdytiniai vykdo trumpalaikį projektą

„ŠVIESOS IR TAMSOS STEBUKLAI“.

2017-11-23

Uždaviniai:

  • įvairiomis priemonėmis skatinti vaikų kūrybiškumą;
  • skatinti norą ir drąsą eksperimentuoti; 
  • žadinti teigiamas emocijas;
  • padėti vaikams įveikti tamsos baimę.
  • suteikti supratimą apie dienos ir nakties kaitą.

Keletas veiklos akimirkų

Piešiam kartu

    „Boružėlių“ grupėje svečiuojasi „Pelėdžiukų“ grupės vaikai. Didieji draugai piešė kartu su „Boružėlių“ grupės vaikais.

TEMA: „DRAUGYSTĖS SPALVOS

Aš einu, aš einu, rudenėlio takeliu

    Rudens sezonui keliaujant į pabaigą, darželyje šventė! Vaikučiai šoka, dainuoja – rodo ko išmoko šį rudenį. O svarbiausia – smagiai leidžia laiką! Taip pat, kviečia pasigrožėti darbelių paroda iš rudens gėrybių, kuriuos jie kruopščiai ir atsakingai ruošė su tėvelių pagalba.

Plaunam rankeles

    Siekdamos ugdyti vaikų asmens higienos įgūdžius, mūsų smagiosios auklėtojos Inesa ir Jūratė, pavirto sesele ir murziumi vaiku. Šie personažai lankėsi visose darželio grupėse su tikslu vaikus išmokyti taisyklingai plautis rankutes ir papasakoti kaip dažnai ir kodėl tai svarbu daryti. Dalinamės akimirkomis ir vaikų emocijomis:

Rugsėjo 1 – sios šventė Vilniaus Lopšelyje – darželyje „ŠNEKUTIS“

Po langais iš ryto
Obuolių prikrito.
Gelsta klevo lapas –
Tau rugsėji, labas !

    Rugsėjo 1-ąją darželyje šventėme mokslo ir žinių  bei 55 – erių metų darželio gimimo dieną. Vaikučius aplankė Kiškis Piškis Raketa ir šuniukas Amsis. Jie pasveikino po atostogų grįžusius ir naujai darželį pradėjusius lankyti vaikus. Kartu su vaikais minė mįsles, dainavo daineles.

    Direktorė Jovita Gritėnienė ir dir. pavaduotoja ugdymui Narinė Margarian į salę įnešė gimtadienio dovaną su šventiniu fejerverku. Visi kartu dainavo dainas „Gimtadienis“,  „Garsiai, garsiai plok rankytėm …“, palinkėjo vieni kitiems sėkmės ateinančiais mokslo metais ir su dovanomis iškeliavo į grupes.

    Kieme vaikai pūtė muilo burbulus, žaidė įvairius žaidimus, leido vėjui pakelti į dangų balionus.

Egzotiniai svečiai

Išleistuvių metas

Vaikų gynimo diena

Karjeros planavimas ikimokyklinio ugdymo įstaigose

Šeimų sporto šventė

Lopšelio-darželio ,,Šnekutis“ vaikai sveikina Mamytes ir Močiutes su Motinos diena

Vilniaus l/d ,,Šnekutis“ vaikai dalyvavo festivalyje ,,Laiškas Žemei“

Rudens paroda „Vaisiai, uogos ir daržovės“

Rudenėlio šventės

Priešgaisrinės ir civilinės saugos evakuacijos pratybos

    2016 m. spalio 26 dieną mūsų darželyje vyko priešgaisrinės ir civilinės saugos evakuacijos pratybos, kurių tikslas supažindinti vaikus su grėsmėmis esančiomis aplinkoje ir praktiškai atlikti vaikų ir personalo evakuaciją, mokyti darželio bendruomenę kaip elgtis kilus gaisrui. Vaikai salėje žiūrėjo pamokančius filmukus apie pavojus gamtoje ir gatvėje, kaip elgtis su elektros prietaisais.
    Pratybų stebėtoja buvo Vilniaus APGV VPPS PVP vyr. inspektorė Rėda Kepalienė.
Į pratybas atvyko antros komandos ugniagesiai gelbėtojai, kurie vaikams ne tik papasakojo apie nelaimes, jų pasekmes, bet ir supažindino su gaisriniu automobiliu, pademonstravo kaip veikia jame esanti įranga. Tikimės, kad pratybos padėjo sužinoti vaikams ir prisiminti darbuotojams kaip reikia elgtis gaisro metu.

Auklėtojos vaidina vaikams

„Žibintų šventė“

Lapkričio 28 d. darželyje įsižiebė žibintų šviesa . . .

Vaikučius grupėse aplankė nykštukai, jie atnešė laiškelius – planus, kur paslėptos dovanėlės. Norėdami jas surasti, vaikai su tėveliais, uždegtais žibintais išėjo į lauką ieškoti. Kieme įspūdingai pasipylė maži spalvingi žiburėliai, nešami vaikučių rankytėse. Vaikams reikėjo įminti mįslę, tyliai sėlinti, striksėti, eiti aplink darželį ir tik tuomet laimėjo dovanėlę. Atradę „lobį“, vaikai su degančiais žibintais, grįžo namo.

„Žibintų šventė“ – tai būdas suartinti visus, uždegti ugneles ir padovanoti sau ir kitiems nuostabių akimirkų. Žibintas mums nušvietė kelią, kuriuo artinasi Didžioji metų šventė.

Vilniaus l/d „Skroblinukas“ „Svirpliukų gr. vaikai vaidino kalėdinį spektaklį „Mėnulis saulė„

Žiemos pramogos

Trys Karaliai 

„Atmintis gyva, nes liudija“

Sniego dailininkai

Paroda „Statome Vilniaus miestą“

„Vasario 16 – oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena“