Joninių šventė

Su vaikais nuo pat ankstaus ryto pynėme vainikus ir jais puošemės, šokome, dainavome, valgėme virtas bulves su lupenomis ir gardžiavomės žolelių arbata. Taip jaukiai ir šiltai šventėme Jonines! Dėkojame ugdytinių tėveliams, kurie taip gausiai dalinosi pievų papuošalais – gėlėmis!

   

Skip to content