Mes tokie maži, bet kartu galime tiek daug

Norime visiems padėkoti už akcijos palaikymą ir dalinamės gautu laišku:

„Laba diena,

Rašau iš Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės Paliatyviosios pagalbos skyriaus. Šiandien mus pasiekė jūsų rankomis ir širdimis sušildytos mielos kalėdinės dovanėlės. Sunku pasakyti žodžiais, kiek džiaugsmo, šviesos, malonaus nustebimo, jaukumo jos suteikė mūsų nepagydomai sergantiems ligoniams. Galiu paliudyti, kad bent trumpoms akimirkoms šie žmonės pamiršo ligą, jautė mažiau skausmo, nes galvojo apie tuos, kurie siunčia dovanas, kuriems jie rūpi.

Ačiū visiems visiems šnekučiams (vaikams, mokytojoms, tėveliams) už mūsų ligonių atjautimą, už medikų darbo vertinimą. Ačiū mokytojoms ir tėveliams už tai, kad mokote mūsų mažuosius gerumo, atjautos silpnesniam. Kad gražiai ir teisingai juos ugdote nuo mažų dienų.

Linkiu gražių, šviesių ateinančių Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų..

pagarbiai Paliatyviosios Pagalbos skyriaus medikų vardu,

Regina Morkūnienė (medicinos psichologė)”